Міськрайонна газета

І ЗНОВУ ПЕРШЕ МІСЦЕ

Народний вокальний колектив «Яворина» Шосткинського районного будинку культури у липні місяці отримав запрошення до участі у фестивалі-конкурсі "Ти у серці моїм, Україно!" online, присвяченого Дню Незалежності України. Засновники та організатори фестивалю-конкурсу - Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, Київський міський осередок Національної хореографічної спілки України, Київське міське відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ЇХ СЛАВА СЯЄ НАД УКРАЇНОЮ

 

29 серпня указом Президента України визначено як День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день увійшов до нашої історії як один з найчорніших, найстрашніших. Шість років минуло від Іловайської трагедії, яка стала точкою неповернення у боротьбі української нації за єдність своєї країни. І саме в цей день ми прихиляємо коліно перед мужністю та патріотичним подвигом усіх, хто віддав своє життя за право України лишатися незмінною на карті світу.

HA ШОСТКИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

В районі проведені урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України і 29-ї річниці незалежності України.

23 серпня 2020 року о 9:00 в селищі Вороніж відбулась офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор ВОЛИНЕЦЬ у своїй промові підкреслив: «Синьо-жовтий прапор є символом, єднання людей незалежно від національності, мови спілкування, віри. Сьогодні як десятки років тому він гуртує нас у єдине ціле – український народ».

НЕЗАЛЕЖНЕ ЖИТТЯ - ОСЬ ДЕ СПРАВЖНЯ МЕТА!..

«Незалежне життя – ось де справжня мета!..»

                                                                                                    О.Олесь

Двадцять дев’ять років для історії людської цивілізації – це лише одна мить. Для України, з часу здобуття нею незалежності в 1991 році, ці двадцять дев’ять років умістили цілу епоху, наповнену подіями і процесами доленосного значення. Внаслідок здобуття незалежності Україна виявила намір інтегруватися в європейське та світове співтовариство, що, в свою чергу, сприяло розвиткові демократичних цінностей та інституцій.